€ 600 € 550
€ 5.45 € 5 / m2
BGN 1173.5 BGN 1075.71
BGN 10.67 BGN 9.78 / m2
110 m2
Phone:
0885977830
Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание тристаен апартамент в кв. Кършияка. Намира се в непосредствена близост до Новотела, множество спирки на градски транспорт, детска градина, зони за отдих и спорт и търговски обекти.
Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 110кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, две спални, две бани с тоалетна и две тераси.
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.
’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2066369
Type deal: rent
Kind: two bedroom
Floor: 1
Floors: 4
Building year: 2018 г.
Completion: Акт 16
Construction: new building
Area: 110 m2
Exposure: East / South
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Phone: 0885977830
€ 160000
BGN 312932.8
Kyutchuk parizh, Plovdiv
Area: 82 sq. m.
Construction: panel
Completion:
Kind: two bedroom
€ 130000
BGN 254257.9
Izgrev p, Plovdiv
Area: 82 sq. m.
Construction: panel
Completion:
Kind: two bedroom
€ 139200
BGN 272251.54
Ostromila, Plovdiv
Area: 111 sq. m.
Construction: new building
Completion:
Kind: two bedroom
€ 1500
BGN 2933.75
Mladezhki halm, Plovdiv