€ 890 € 870
€ 10.6 € 10.36 / m2
BGN 1740.69 BGN 1701.57
BGN 20.72 BGN 20.26 / m2
84 m2
Phone:
0895634530
Office phone:
0892744387
Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в ж.к. Изток, София. Площ от 84 кв.м. на 3-и етаж в нова девететажна сграда. Изложение Изток/Юг осигурява слънчеви и светли помещения.
Разпределението включва входно антре, хол с кухненски бокс, две самостоятелни спални и баня с тоалетна. Жилището е обзаведено, отоплява се на ТЕЦ и разполага с климатик и интернет окабеляване.
Сред допълнителните екстри са луксозно изпълнение и достъп до удобни транспортни връзки.
В близост до имота ще намерите:
- 119. СУ "Акад. Михаил Арнаудов“
- СПГЕ "Джон Атанасов“
- Централна Кооперативна Банка АД
- УниКредит Булбанк
- Аптека: Ремедиум 5 | Изток
- Медицински център: Медицински център "Алексиев и син"
- Автобусна спирка: ХОТЕЛ ПЛИСКА
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2185075
Type deal: rent
Kind: two bedroom
Floor: 3
Floors: 9
Building year: 2018 г.
Completion: Акт 16
Construction: new building
Area: 84 m2
Exposure: East / South
Phone: 0895634530
Office phone: 0892744387
€ 1350
BGN 2640.37
Vitosha, Sofia
Area: 127 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: two bedroom
€ 800
BGN 1564.66
Geo milev, Sofia
Area: 120 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16