€ 415 € 320
€ 7.55 € 5.82 / m2
BGN 811.67 BGN 625.87
BGN 14.76 BGN 11.38 / m2
55 m2
Phone:
0889504923
Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" отдава под наем, офис в Център на Бургас.
Намира се на комуникативно място в близост до Регионален исторически музей.
Помещението е ситуирано на 1ви етаж с отделен вход от жилищната част и разполага с площ 55 кв.м разгърната в следното разпределение: офис помещение, склад, баня с тоалетна, климатик.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2199881
Type deal: rent
Kind: office
Floor: 1
Floors: 5
Building year: 1990 г.
Completion: Акт 16
Construction: brick
Area: 55 m2
Exposure: East
Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.
Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.
Phone: 0889504923
€ 180
BGN 352.05
Vazrazhdane, Burgas
Area: 12 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: office
€ 600
BGN 1173.5
Izgrev, Burgas
Area: 40 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: office
€ 600
BGN 1173.5
Izgrev, Burgas
Area: 40 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: office
€ 500
€ 450
BGN 977.92
BGN 880.12
Lazur, Burgas
Area: 70 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: office
€ 420
BGN 821.45
Vazrazhdane, Burgas
Area: 68 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: office
€ 150
BGN 293.37
Vazrazhdane, Burgas
Area: 15 sq. m.
Construction: brick