€ 550
€ 6.47 / m2
BGN 1075.71
BGN 12.66 / m2
85 m2
Phone:
0885977830
Титан Пропъртис отдава под наем тристаен апартамент в кв. Кършияка. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт.
Имотът е ситуиран на 7-ми жилищен етаж и разполага с площ 85кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, 2 спални, баня с тоалетна, самостоятелна тоалетна и тераса.
Жилището се предлага обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2134649
Type deal: rent
Kind: two bedroom
Floor: 7
Floors: 10
Building year: 2020 г.
Completion: Акт 16
Construction: new building
Area: 85 m2
Exposure: East / West
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Phone: 0885977830
€ 160000
BGN 312932.8
Kyutchuk parizh, Plovdiv
Area: 82 sq. m.
Construction: panel
Completion:
Kind: two bedroom
€ 130000
BGN 254257.9
Izgrev p, Plovdiv
Area: 82 sq. m.
Construction: panel
Completion:
Kind: two bedroom
€ 139200
BGN 272251.54
Ostromila, Plovdiv
Area: 111 sq. m.
Construction: new building
Completion:
Kind: two bedroom
€ 1500
BGN 2933.75
Mladezhki halm, Plovdiv
Area: 120 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: two bedroom