€ 357.90 € 350
€ 4.71 € 4.61 / m2
BGN 699.99 BGN 684.54
BGN 9.21 BGN 9.01 / m2
76 m2
Phone:
0889504923
Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.
Титан Пропъртис има огромното удоволствие да Ви предложи просторен, двустаен апартамент с локация кв.Сарафово.
Намира се в самия център на квартала, в близост до търговски обекти, автобусна спирка.
Имотът разполага с площ 76кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, кухненски бокс с хол и трапезария, спалня, баня с тоалетна, просторна тераса.
Жилището се предлага напълно обзаведено с всичко необходимо за едно домакинство.
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Viber, Whatsapp, Telegram ) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2054480.
Type deal: rent
Kind: one bedroom
Floor: 4
Floors: 6
Building year: 2010 г.
Completion: Акт 16
Construction: brick
Area: 76 m2
Exposure: East
Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.
Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.
Phone: 0889504923
€ 450
BGN 880.12
Slaveykov, Burgas
Area: 60 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 450
BGN 880.12
Bratya miladinovi, Burgas
Area: 70 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 400
BGN 782.33
Vazrazhdane, Burgas
Area: 70 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 450
BGN 880.12
Bratya miladinovi, Burgas