Под наем в София тристаен Яворов ID 2199805

  • наеми
  • 1974 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 950 € 800

€ 7.04 € 5.93 / m2

BGN 1858.04 BGN 1564.66

BGN 13.76 BGN 11.59 / m2

135 m2

Телефон:
0884175534

Телефон на офис:
0879463261

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Младост отдава под наем тристаен апартамент в ж.к. Яворов. Мястото е с отлична локация, идеално за живеене, съчетава спокойствие и тишина, до входа на парк Военна академия, на пешеходно разстояние до метростанция и много спирки на градски транспорт. Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж и разполага с площ 135кв.м, разгърната в следното разпределение: огромен хол разпределен в три зони и две непреходни спални всяко около 20 кв.м., кухня, отделно тоалетна , баня с тоалетна и два малки балкона в кухнята и едната спалня. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. Отопление ТЕЦ, разполага и с климатици. Изложение ЗАПАД. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф.номер: 2199805.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 6

Година на строителство: 1974 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 135 m2

Изложение: Запад

Виж апартаменти в сградата
Гергана Тошева
Гергана Тошева специалист наеми, гр. София

Телефон: 0884175534

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Тристаен, под наем, жк. Витоша

€ 1350

BGN 2640.37

Тристаен, под наем, жк. Витоша

Витоша, София

Квадратура: 127 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: тристаен

Под наем в София тристаен Гео Милев ID 2224811