Под наем в София двустаен Симеоново ID 2224711

  • наеми
  • 2010 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 409

€ 9.09 / m2

BGN 799.93

BGN 17.78 / m2

45 m2

Телефон:
0895634530

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в кв. Симеоново, София.

С площ от 45 кв.м. на 1-ви етаж в четириетажна тухлена сграда, експозицията Север/Юг осигурява оптимална светлина.
Разпределението включва кухня с хол, спалня със самостоятелна баня и тоалетна и тераса. Жилището е обзаведено и отопляемо на ток, оборудвано с климатик.
Месечният наем е 409 EUR. Идеален избор за тези, които търсят достъпно и функционално жилище с удобства за комфортен престой.

В близост до имота ще намерите:
- 506 Хлапета
- Kindergarten CHAI Sofia Bulgaria
- Банкомат: Postbank
- Автобусна спирка: В.З. СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2224711

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 1

Етажи: 4

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 45 m2

Изложение: Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Авия Иванова
Авия Иванова специалист наеми, гр. София

Телефон: 0895634530

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 800

BGN 1564.66

Двустаен, под наем, жк. Младост 1