Под наем в Пловдив едностаен Христо Смирненски ID 2162860

  • наеми
  • 2022 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 280

€ 5.71 / m2

BGN 547.63

BGN 11.18 / m2

49 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага едностаен апартамент под наем в жк. Христо Смирненски. В непосредствена близост до хипермаркети, автобусна спирка и търговски обекти.

Имотът е ситуиран на 5-ти жилищен етаж и разполага с площ от 49кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, дневна с кухненски бокс и обособен спален кът, баня и тоалетна.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да се свържете с нас на посочения телефон или да ни изпратите запитване чрез формата на сайта.

Реф. номер: 2162860

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 5

Етажи: 6

Година на строителство: 2022 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 49 m2

Изложение: Запад

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив едностаен Южен ID 2224929

€ 300

BGN 586.75

Под наем в Пловдив едностаен Южен ID 2224929

Южен, Пловдив

Квадратура: 40 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: едностаен

Под наем в Пловдив едностаен Център П ID 2224475

€ 650

BGN 1271.29