Под наем в Варна тристаен м-т Св. Никола ID 2224006

  • наеми
  • 2009 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 550 € 525

€ 6.88 € 6.56 / m2

BGN 1075.71 BGN 1026.81

BGN 13.45 BGN 12.84 / m2

80 m2

Телефон:
0888550803

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент в м-т Свети Никола

Намира се в близост до спирки на градски транспорт, магазини и др.

Имотът е ситуиран на 1-ви етаж и разполага с площ от 80 кв.м разгърнати в следното разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и две тераси

Жилището се отдава напълно обзаведено.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон.

Реф. номер: 2224006

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 1

Етажи: 4

Година на строителство: 2009 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 80 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна тристаен Възраждане 1 ID 2224923

€ 600

BGN 1173.5

Под наем в Варна тристаен Възраждане 1 ID 2224923

Възраждане 1, Варна

Квадратура: 100 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16