Под наем в Варна двустаен м-т Евксиноград ID 2217123

  • наеми
  • 2014 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 550 € 475

€ 11 € 9.5 / m2

BGN 1075.71 BGN 929.02

BGN 21.51 BGN 18.58 / m2

50 m2

Телефон:
0888550803

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в м-т Евксиноград.

Имотът е ситуиран на 2-ри етаж, разполага с площ 50 кв.м, и се състои от: хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, тераса

Имотът е напълно обзаведен с всичко необходимо за едно домакинство.

“С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2217123

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 2

Година на строителство: 2014 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 50 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна двустаен Възраждане 3 ID 2196891

€ 360

BGN 704.1

Под наем в Варна двустаен Възраждане 3 ID 2196891

Възраждане 3, Варна

Квадратура: 45 кв. м.

Строителство: панел

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен

Под наем в Варна двустаен Левски ID 2193085