Под наем в Бургас офис Изгрев ID 2224598

  • наеми
  • 2019 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 600

€ 15 / m2

BGN 1173.5

BGN 29.34 / m2

40 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Офис под наем в ж.к Изгрев.

Намира се на комуникативно място с висок човекопоток. Сградата разполага и с други търговски обекти.

Ситуиран е на партерно ниво.

Имота разполага с жилищна площ 40 кв.м, разгърната в следното разпределение: основно помещение и санитарен възел.

Помещението ще бъде завършено " до ключ".

Изложение: Север
Строителство: ново

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2224598

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: офис

Етаж:

Етажи: 6

Година на строителство: 2019 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 40 m2

Изложение: Север

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас офис Възраждане ID 2223933

€ 180

BGN 352.05

Под наем в Бургас офис Възраждане ID 2223933

Възраждане, Бургас

Квадратура: 12 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: офис

Под наем в Бургас офис Изгрев ID 2224599

€ 600

BGN 1173.5