За продажба в Пловдив тристаен Южен ID 2092459

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 154500

€ 1404.55 / m2

BGN 302175.74

BGN 2747.05 / m2

110 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага тристаен апартамент за продажба с локация в жк. Южен. Намира се в комуникативен и развиващ се район с бърз достъп до основни пътни артерии, търговски обекти и всички необходими удобства.

Имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ 95кв.м. разгърната в следното разпределение: широк входен коридор с възможност за вградени гардероби/дрешник и обособено място за пералня и сушилня, просторна всекидневна с трапезария, две светли спални, както и голяма панорамна тераса с площ от 22 кв.м., достъпна от всички помещения.

Жилището е идеално за довършване по вкус на бъдещите собственици, което дава възможност да бъде превърнат в мечтания нов ДОМ!

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2092459

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 6

Етажи: 6

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 110 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.