За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2109541

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 655000

€ 2519.23 / m2

BGN 1281068.65

BGN 4927.19 / m2

260 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис продава луксозна еднофамилна къща с панорамна гледка в село Брестник. Имотът се намира в спокоен район с бърз достъп до града и впечатлява с модерна архитектур и висок клас изпълнение.

Къщата разполага с РЗП 260 кв.м и двор 1000кв.м., разгърнати в следното функционално разпределение: просторен хол с 6 м височина на тавана и изградена камина, 3 просторни спални, 3 напълно завършени бани, гараж за 2 автомобила и допълнителни паркоместа с павирана настилка.

Отопление: Подово отопление, локална газификация, алтернативно отопление и висок клас климатизация DAIKIN. Изложение: Север/ Юг

Имотът е изграден с висок клас материали – гранитогрес и естествен мрамор, алуминиева дограма с троен стъклопакет, окачена вентилируема фасада и фасада от естествен камък. Къщата разполага още с 300-литров бойлер, вграден омекотител на водата, електрическа входна врата, гаражна врата Hörmann, собствен сондаж, изградена напоителна система и подготовка за барбекю зона.

Къщата е подготвена за обзавеждане, като са изпълнени всички довършителни работи с положени бои, монтирано осветление и електрически контакти. В цената е включено предстоящо озеленяване, както и готов дизайнерски проект за обзавеждане. Има възможност за допълнително обзавеждане.

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.