За продажба в Пловдив двустаен Център П ID 2101427

  • продажба
  • 2024 г.
  • ново

€ 204000

€ 3290.32 / m2

BGN 398989.32

BGN 6435.31 / m2

62 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага за продажба двустаен апартамент завършен ДО КЛЮЧ в Центъра. Намира се в непосредствена близост до Военна болница, зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж в бутикова сграда и разполага със застроена площ 54кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с трапезария и кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, мокро помещение и тераса.

Степен на завършеност: Акт 16. Изложение: Юг. Отопление: Електричество

Жилището се продава с модерно обзавеждане и оборувано с висок клас техника. Подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2101427

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 6

Етажи: 8

Година на строителство: 2024 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 62 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

С ключ! Двустаен апартамент под наем в кв. Коматево

€ 430

BGN 841.01