За продажба в Бургас тристаен г.Поморие ID 2095759

  • продажба
  • 1986 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 153400

€ 1614.74 / m2

BGN 300024.32

BGN 3158.15 / m2

95 m2

Телефон:
0895275590

Галерия

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи, Тристаен апартамент в гр. Поморие.

Намира се в старата част на града, в близост до хранителни магазини, автобусни спирки, заведения и на 200м от плажната пешеходна алея.

Апартаментът е ситуиран на 2-ри етаж с жилищна площ от 95 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: коридор, кухня, хол, две спални, баня с тоалетна.

Имотът се продава с наличното обзавеждане.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2095759

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 3

Година на строителство: 1986 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 95 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас

Телефон: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас тристаен Лазур ID 2185151

€ 2000

€ 00

BGN 3911.66

BGN 0

Под наем в Бургас тристаен Лазур ID 2185151

Лазур, Бургас

Квадратура: 65 кв. м.

Строителство: тухла