За продажба в Бургас къща г.Созопол ID 2100220

  • продажба
  • 1978 г.
  • тухла

€ 500000

€ 1562.5 / m2

BGN 977915

BGN 3055.98 / m2

320 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Къща в гр. Созопол.

Намира се в тих и спокоен район, в близост до Авто гарата, множество магазини от всякакъв вид ( хранителни, бутикови, сувенири и др), заведения, кафенета, бързо хранене, дискотеки и други удобства.

Предлаганата от нас Къща разполага с РЗП 320 кв.м. и двор с площ 149 кв.м

Разпределение:
4 етажа по 96кв.м -по 3 стаи на етаж +отделни баня и тоалетна.

Къщата предлага прекрасен панорамен изглед към морето.

Продава се напълно обзаведена и оборудвана с всичко необходимо , готова за нанасяне.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2100220

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 4

Година на строителство: 1978 г.

Завършеност:

Строителство: тухла

Квадратура: 320 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Катя Иванова

Опит: 2+ години опит в управлението на екипи.

Експертиза: Продажби на жилищни и бизнес имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Бургас.

Катя Иванова директор офис продажби, Бургас

Телефон: 0886092152

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас къща Възраждане ID 2187035

€ 350

BGN 684.54

Под наем в Бургас къща Възраждане ID 2187035