За продажба в Бургас едностаен Възраждане ID 2058679

  • продажба
  • 2010 г.
  • ново

€ 46000

€ 2300 / m2

BGN 89968.18

BGN 4498.41 / m2

20 m2

Телефон:
0895275590

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание за продажба Едностаен апартамент в к-с Възраждане.

Намира се в непосредствена близост до Борисовата градина, магазини, автобусни спирки и др.

Имотът е ситуиран на партерен етаж и разполага с жилищна площ 20кв.м., разгърната в следното разпределение: всекидневна с кухня бокс, баня с тоалетна.

Към имота има кафе автомат от който се взима месечен наем.

Сградата е с АКТ 16!

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2058679

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: едностаен

Етаж: партер

Етажи: 5

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 20 m2

Изложение: Запад

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас

Телефон: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас едностаен о.Айтос ID 2224299

€ 200

BGN 391.17

Под наем в Бургас едностаен о.Айтос ID 2224299

о.Айтос, Бургас

Квадратура: 30 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16