Тристаен за продажба в кв. Овча купел

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 258200 € 247872

€ 2500 € 2400 / m2

BGN 504995.31 BGN 484795.49

BGN 4889.58 BGN 4693.99 / m2

103.28 m2

Телефон:
0889706358

Удобства и екстри

Паркинг/Паркомясто

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис - Черни връх с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба в кв. Овча купел. Жилището с площ 103.28 кв.м се намира на 2-ри етаж от общо 6 в нова сграда на етап Акт 14, която ще бъде въведена в експлоатация (Акт 16) края на 2026 г. Изложението Запад/Север/Юг осигурява оптимално естествено осветление през целия ден. Разпределението включва входно антре, хол с кухненски бокс, две спални – едната със собствена баня и тоалетна, допълнителна баня с тоалетна, лоджия и складово помещение. Отоплението е на електричество. Апартаментът се предлага на ш.з., което Ви дава свободата да го завършите според личните си предпочитания. Към имота има възможност да се закупи паркомясто или гараж.

В близост до имота ще намерите:

- Нов български университет на 447 метра
- Национално средно училище "София" на 494 метра
- АТМ Обединена българска банка на 340 метра
- Банкомат: ATM - Банка ДСК на 456 метра
- Болница: УСБАЛО "Проф. Бойчо Бойчев" ЕАД на 478 метра
- Болница: Визус - очна клиника на 451 метра
- Автобусна спирка: НБУ на 390 метра
- Спирка: НБУ на 260 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2105018.