Тристаен, под наем, жк. Хиподрума

  • наеми
  • 1980 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 650 € 620

€ 8.13 € 7.75 / m2

BGN 1271.29 BGN 1212.61

BGN 15.89 BGN 15.16 / m2

80 m2

Телефон:
0882999349

Телефон на офис:
0879463261

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване

Описание на имота

3-СТАЕН В ХИПОДРУМА | ТЕЦ | С ТЕРАСА

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в ж.к. Хиподрума, на отлична локация в близост до метростанция, университети и медицински заведения.

Жилището е с площ 80 кв.м, разположено на 3-ти етаж от 9 в тухлена сграда. Източно-южното изложение осигурява много естествена светлина и уют.

Разпределение:
• кухня с трапезария
• допълнителна просторна стая, която може да се обособи като хол или втора спалня
• спалня
• баня с тоалетна
• тераса

Апартаментът е обзаведен и готов за нанасяне, отоплява се на ТЕЦ, което гарантира комфорт през зимните месеци.

В близост: Медицински университет, 51 СУ "Елисавета Багряна“, ВМА, УМБАЛ "Св. Иван Рилски“, банки, спирки на градски транспорт и метростанция "България“.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2221661.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 3

Етажи: 9

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 80 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Ангелина Цонкова
Ангелина Цонкова старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0882999349

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Тристаен, под наем, жк. Витоша

€ 1350

BGN 2640.37

Тристаен, под наем, жк. Витоша

Витоша, София

Квадратура: 127 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: тристаен

Под наем в София тристаен Гео Милев ID 2224811