Четиристаен, под наем, Център

  • наеми
  • 1987 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 1199 € 1100

€ 9.99 € 9.17 / m2

BGN 2345.04 BGN 2151.41

BGN 19.54 BGN 17.93 / m2

120 m2

Телефон:
0886062944

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

4-СТАЕН В ЦЕНТЪР (НДК) | 3 СПАЛНИ | ПРОСТОРЕН | ДО МЕТРО

Titan Properties - офис Младост предлага четиристаен апартамент под наем в Център – НДК, София.

Жилището е с площ 120 кв.м, разположено на 3-ти етаж в тухлена 4-етажна сграда. Изложението Изток/Юг осигурява светлина и комфорт през целия ден.

Разпределение:
• просторен хол с кухненски бокс
• три спални
• баня с тоалетна
• второ санитарно помещение

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван. Отоплява се на ток и е климатизиран.

В близост: метростанция "Медицински университет“, болници, училища, банки и удобен градски транспорт.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2223670.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: четиристаен

Етаж: 3

Етажи: 4

Година на строителство: 1987 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 120 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Росица Петрова
Росица Петрова старши специалист наеми, гр. София

Имейл: r.petrova@titanproperties.bg

Телефон: 0886062944

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Четиристаен, под наем, жк. Борово

€ 1450

BGN 2835.95

Четиристаен, под наем, жк. Борово

Борово, София

Квадратура: 145 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: четиристаен

Четиристаен, под наем, жк. Витоша

€ 900

BGN 1760.25

Четиристаен, под наем, жк. Витоша

Витоша, София

Квадратура: 160 кв. м.

Строителство: тухла