€ 122400 € 117999
€ 2225.45 € 2145.44 / m2
BGN 239393.59 BGN 230785.98
BGN 4352.61 BGN 4196.11 / m2
55 m2
Телефон:
0878504483
Вид сделка: продажба
Тип: двустаен
Етаж: 1
Етажи: 5
Година на строителство: 2022 г.
Завършеност:
Строителство: ново
Квадратура: 55 m2
Изложение: Запад
Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.
Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0878504483
€ 430
BGN 841.01
Коматево, Пловдив
Квадратура: 55 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: двустаен
€ 146999
BGN 287505.05
Кючук Париж, Пловдив
Квадратура: 75 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: двустаен
€ 500
BGN 977.92
Каменица1, Пловдив
Квадратура: 57 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: двустаен
€ 490
BGN 958.36
Младежки хълм, Пловдив
Квадратура: 74 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: двустаен
€ 650
BGN 1271.29
Христо Смирненски, Пловдив
Квадратура: 65 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: двустаен
€ 550
BGN 1075.71
Каменица1, Пловдив
Квадратура: 74 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: двустаен
Кандидатствайте сега