Двустаен, под наем, Зона Б-5

  • наеми
  • 2012 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 700 € 600

€ 9.59 € 8.22 / m2

BGN 1369.08 BGN 1173.5

BGN 18.75 BGN 16.08 / m2

73 m2

Телефон:
0884175534

Телефон на офис:
0879463261

Описание на имота

2-СТАЕН В ЗОНА Б-5 | НОВА СГРАДА | ДО МЕТРОСТАНЦИЯ "ОПЪЛЧЕНСКА“

Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в ж.к. Зона Б-5, в район с бърз достъп до бул. Александър Стамболийски, Mall of Sofia и метростанция "Опълченска“.

73 кв.м | 2-ри етаж от 8 | нова сграда | източно изложение

Разпределение:
• просторен хол
• отделна кухня
• спалня
• антре
• баня с тоалетна

Апартаментът е обзаведен и оборудван, с отопление на ток чрез климатик, готов за нанасяне.

В близост: 134 СУ "Димчо Дебелянов“, 30 СУ "Братя Миладинови“, Медицински комплекс "Полимед“, Очна клиника "Ресбиомед“, банки и метростанция "Опълченска“.

Възможност за наемане на две паркоместа в сградата.

Обадете се сега и цитирайте реф. номер: 2207528.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 8

Година на строителство: 2012 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 73 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Гергана Тошева
Гергана Тошева специалист наеми, гр. София

Телефон: 0884175534

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 800

BGN 1564.66

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

Младост 1А, София

Квадратура: 80 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 600

BGN 1173.5

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

Младост 1А, София

Квадратура: 60 кв. м.

Строителство: ЕПК

Завършеност: Акт 16