Тристаен за продажба в кв.Драгалевци

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 392630

€ 2997.18 / m2

BGN 767917.53

BGN 5861.97 / m2

131 m2

Телефон:
0889706358

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис - Черни връх с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба в кв. Драгалевци. Жилището със застроена площ 116,31 кв.м. е разположено на втори етаж от общо четири етажа в нова бутикова сграда на етап Акт 15, която ще бъде въведена в експлоатация (Акт 16) края на 2026 г. Изложението Запад/Север осигурява естествена светлина през целия ден. Разпределението включва входно антре, хол с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетна и тераса. Предлага се на шпакловка и замазка, което позволява индивидуален избор на довършителни материали и дизайн. Отоплението е на газ и отговаря на съвременните стандарти за енергийна ефективност.

В близост до имота ще намерите:

- Училище: Фюжън на 164 метра
- Училище: ЧДГ Щастливо Детство на 338 метра
- Банкомат: Уникредит Булбанк на 253 метра
- Банкомат: ATM - Банка ДСК на 428 метра
- Болница: Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Витоша на 344 метра
- Автобусна спирка: Ж.К. ВОДОЛЕЙ на 377 метра
- Автобусна спирка: РАЗКЛОНА ЗА КВ.ДРАГАЛЕВЦИ на 314 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2106183.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 4

Година на строителство: 2026 г.