Тристаен апартамент под наем в жк. Южен с ГАРАЖ

  • наеми
  • 2020 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 600

€ 6.82 / m2

BGN 1173.5

BGN 13.34 / m2

88 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в жк. Южен. Този новообзаведен апартамент предлага уют и функционалност, съчетавайки модерни удобства с чудесно разположение.

В непосредствена близост до имота можете да откриете: парк, търговски обекти, множество заведения за хранене, както и спирки на градски транспорт.

Ситуиран на 1-ви жилищен етаж (непоследен), имотът разполага с площ от 88кв.м., разгърната в следното разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски бокс и трапезария, две спални. баня с тоалетна и тераса.

Изложение: юг, осигуряващо оптимално осветление.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

Не пропускайте възможността да се сдобиете с отличен имот, готов за незабавно нанасяне!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2204072

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 1

Етажи: 9

Година на строителство: 2020 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 88 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив