€ 511.29 € 460
€ 5.5 € 4.95 / m2
BGN 1000 BGN 899.68
BGN 10.75 BGN 9.67 / m2
93 m2
Телефон:
0885977830
Вид сделка: наеми
Тип: тристаен
Етаж: 1
Етажи: 8
Година на строителство: 1986 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: панел
Квадратура: 93 m2
Изложение: Изток / Запад
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0885977830
€ 160000
BGN 312932.8
Кючук Париж, Пловдив
Квадратура: 82 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 130000
BGN 254257.9
Изгрев П, Пловдив
Квадратура: 82 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 139200
BGN 272251.54
Остромила, Пловдив
Квадратура: 111 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 1500
BGN 2933.75
Младежки хълм, Пловдив
Квадратура: 120 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 143000
BGN 279683.69
Център П, Пловдив
Квадратура: 78 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 700
BGN 1369.08
Кючук Париж, Пловдив
Квадратура: 85 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
Кандидатствайте сега