Тристаен, под наем, жк. Редута

  • наеми
  • 2014 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 800 € 730

€ 10 € 9.13 / m2

BGN 1564.66 BGN 1427.76

BGN 19.56 BGN 17.85 / m2

80 m2

Телефон:
0884711187

Телефон на офис:
0879463261

Описание на имота

3-СТАЕН В РЕДУТА | НОВО СТРОИТЕЛСТВО | 2 БАНИ

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в кв. Редута, София, в спокоен и добре уреден район.

Жилището е с площ 80 кв.м, разположено на 5-ти етаж в нова сграда.

Разпределение:
• входно антре
• хол с кухненски бокс
• две спални
• две бани с тоалетна
• тераса

Апартаментът е обзаведен и оборудван с всичко необходимо. Отоплява се на ток и разполага с климатик.

В близост: училища, аптека, спирки на градски транспорт и търговски обекти.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2116920.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 5

Етажи: 5

Година на строителство: 2014 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 80 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Пламена Драганова
Пламена Драганова старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0884711187

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Тристаен, под наем, жк. Витоша

€ 1350

BGN 2640.37

Тристаен, под наем, жк. Витоша

Витоша, София

Квадратура: 127 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: тристаен

Под наем в София тристаен Гео Милев ID 2224811

€ 800

BGN 1564.66

Под наем в София тристаен Гео Милев ID 2224811

Гео Милев, София

Квадратура: 120 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: тристаен

Под наем в София тристаен Толстой ID 2204656

€ 780

BGN 1525.55

Под наем в София тристаен Толстой ID 2204656