Тристаен, под наем, жк. Манастирски ливади

  • наеми
  • 2012 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 800 € 750

€ 8.89 € 8.33 / m2

BGN 1564.66 BGN 1466.87

BGN 17.39 BGN 16.3 / m2

90 m2

Телефон:

Телефон на офис:
0879463261

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис - офис Младост с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в жк. Манастирски ливади, София. Жилището с площ 90 кв.м е разположено на 5-и етаж от седеметажна нова сграда. Изток/Запад изложение осигурява отлична дневна светлина. Разпределението включва две спални, просторен хол, отделна кухня и баня с тоалетна. Апартаментът е напълно обзаведен и се отоплява на ток посредством климатик.

В близост до имота ще намерите:
- 5 ОУ Иван Вазов
- Детска градина Мила
- Банкомат: Уникредит Булбанк
- Банка: SBI BG
- Болница: Специализирана клиника за женско здраве "Mclinic"
- Аптека: АПТЕКА СТЕЛА
- Спирка: УЛ. ВИХРЕН
- Спирка: ПАРАКЛИС СВ.ИВ.РИЛСКИ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram ) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2216272.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 5

Етажи: 7

Година на строителство: 2012 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 90 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Елизавета Макарова
Елизавета Макарова специалист наеми, гр. София

Телефон:

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Тристаен, под наем, жк. Витоша