Тристаен, под наем, жк. Лозенец

  • наеми
  • 1962 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 950

€ 12.67 / m2

BGN 1858.04

BGN 24.77 / m2

75 m2

Телефон:
0882999349

Телефон на офис:
0879463261

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

3-СТАЕН В ЛОЗЕНЕЦ | ДВЕ СПАЛНИ | ДО МЕТРО | ТОП ЛОКАЦИЯ

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в ж.к. Лозенец, София.

Жилището е с площ 75 кв.м. и е разположено на 1-ви етаж в шестетажна тухлена сграда. Източното изложение осигурява приятна естествена светлина и уютна атмосфера.

Разпределение:
• входно антре
• хол с кухненски кът
• две спални
• баня
• мокро помещение
• дрешник

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство.

Отоплението е на ток, посредством климатици.

Локацията е изключително комуникативна – в близост до метростанция "Джеймс Баучер“, спирки на градски транспорт, училища, детска градина, хотел "Хемус“ и множество удобства.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2218854.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 1

Етажи: 6

Година на строителство: 1962 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 75 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Ангелина Цонкова
Ангелина Цонкова старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0882999349

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Тристаен, под наем, жк. Витоша

€ 1350

BGN 2640.37

Тристаен, под наем, жк. Витоша

Витоша, София

Квадратура: 127 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: тристаен

Под наем в София тристаен Гео Милев ID 2224811

€ 800

BGN 1564.66

Под наем в София тристаен Гео Милев ID 2224811