Тристаен, под наем, Център

  • наеми
  • 1960 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 1000 € 950

€ 11.11 € 10.56 / m2

BGN 1955.83 BGN 1858.04

BGN 21.73 BGN 20.64 / m2

90 m2

Телефон:
0882741213

Телефон на офис:
0879463261

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис - офис София с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в кв. Център, София. Жилището с площ 90 кв.м е разположено на 5-и етаж от общо 5 в тухлена сграда. Източно изложение осигурява приятна дневна светлина. Разпределението включва кухня, хол, две спални, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът е обзаведен и разполага с отопление на ТЕЦ.

В близост до имота ще намерите:
- Софийска математическа гимназия “Паисий Хилендарски"
- 1. СУ "Пенчо Славейков“
- Банка: Българска народна банка
- Банка: Банка ДСК
- Медицински център: МЦ "Медкрос“ ООД
- Медицински център: ДКЦ Александра Хелф филиал Будапеща №11
- Александър Невски
- Автобусна спирка: ПЛ. КНЯЗ АЛЕКСАНДЪР І
- Трамвайна спирка: Младежки театър

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2219254.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 5

Етажи: 5

Година на строителство: 1960 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 90 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Виктор Руневски
Виктор Руневски старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0882741213

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас