€ 178.95215841868 € 150
€ 8.95 € 7.5 / m2
BGN 350 BGN 293.37
BGN 17.5 BGN 14.67 / m2
20 m2
Телефон:
0889504923
Вид сделка: наеми
Тип: офис
Етаж: 5
Етажи: 5
Година на строителство: 1975 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: тухла
Квадратура: 20 m2
Изложение: Изток
Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.
Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.
Телефон: 0889504923
€ 180
BGN 352.05
Възраждане, Бургас
Квадратура: 12 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: офис
€ 600
BGN 1173.5
Изгрев, Бургас
Квадратура: 40 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: офис
€ 600
BGN 1173.5
Изгрев, Бургас
Квадратура: 40 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: офис
€ 500
€ 450
BGN 977.92
BGN 880.12
Лазур, Бургас
Квадратура: 70 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: офис
€ 420
BGN 821.45
Възраждане, Бургас
Квадратура: 68 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: офис
€ 150
BGN 293.37
Възраждане, Бургас
Квадратура: 15 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: офис
Кандидатствайте сега