Едностаен, за продажба, жк. Младост 1

  • продажба
  • 1980 г.
  • ЕПК

€ 80000

€ 4000 / m2

BGN 156466.4

BGN 7823.32 / m2

20 m2

Телефон:

Галерия

Описание на имота

1-СТАЕН В МЛАДОСТ 1 | ЕПК | ТЕЦ | ПОДХОДЯЩ ЗА ИНВЕСТИЦИЯ

Titan Properties - офис Младост предлага едностаен апартамент за продажба в кв. Младост 1, София.

Жилището е с площ 20 кв.м, разположено на 10-и етаж от 11 в ЕПК сграда. Източно/южното изложение осигурява добра естествена светлина и слънчева атмосфера.

Разпределение:
• еднопространствено помещение
• кухненски бокс
• санитарен възел

Апартаментът е необзаведен и се отоплява на ТЕЦ. Това е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Локацията е комуникативна – в близост до болници, детски градини, банки и спирки на градски транспорт.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2110517.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: едностаен

Етаж: 10

Етажи: 11

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност:

Строителство: ЕПК

Квадратура: 20 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в София едностаен Студентски град ID 2111715

€ 450

BGN 880.12

Под наем в София едностаен Студентски град ID 2111715

Студентски град, София

Квадратура: 35 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: едностаен

Под наем в София едностаен Студентски град ID 2128509