Двустаен в ж.к. Христо Смирненски

  • продажба
  • 2024 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 110000

€ 1571.43 / m2

BGN 215141.3

BGN 3073.45 / m2

70 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание двустаен апартамент в ж.к. Христо Смирненски. В близост са разположени търговски обекти, спирки на градски транспорт, детски градини, училище, Гребната база, както и зони за отдих.

Апартаментът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ от 59 кв.м., разгърната по следния практичен начин: антре, дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, тераса.

Изложение: запад/север/юг. Отопление: електричество. Сградата е с издаден Акт 16 от април 2024г. Жилището се продава на шпакловка и замазка, за да може Вашето въображение да го превърне в мечтаният за Вас нов ДОМ!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 56913.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 5

Година на строителство: 2024 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 70 m2

Изложение: Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

С ключ! Двустаен апартамент под наем в кв. Коматево

€ 430