Двустаен апартамент с панорамна гледка в с. Равда

  • продажба
  • 2012 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 150000

€ 1470.59 / m2

BGN 293374.5

BGN 2876.22 / m2

102 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Двяустаен апартамент в с. Равда.
Намира се в затворен комплексът разположен в централната част на курортното градче Равда на първа линия на морето. Сградата се състои от 7 етажа, с интересна, оригинална архитектура, приятна цветна фасада, близост до морето.

Удобства и предимства на комплекса:
-огромно количество зеленина и екзотични растения;
-голям басейн за възрастни с детска секция;
-места за отдих и слънчеви бани;
-детска площадка;
-ресторант;
-лоби;
-целогодишна охрана;
-открити паркоместа;
-целогодишна поддръжка на комплекса от управляващото дружество.

Районът на комплекса е разнообразен по отношение на развлечения, голям брой ресторанти, кафенета, развлекателни заведения, както и хранителни магазини, магазини за сувенири, аптеки и всичко необходимо за пълноценно забавление. На пешеходно разстояние се намира центърът на Равда, пощата, банковите клонове. До Стария град на Несебър може да се стигне за няколко минути с автобус или пеша.

Жилището е ситуирано на 6 ти жилищен етаж и разполага с площ от 102 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: входно антре, коридор, голяма спалня със собствена баня, голям хол с гледка към морето, втора баня, отделна кухня и 2 просторни тераси.

Имотът е напълно обзаведен и оборудван с всички необходими домакински уреди.
Отличен избор както за целогодишно или сезонно обитаване, така и за отдаване под наем.