Двустаен, под наем, Център

  • наеми
  • 1960 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 1200 € 900

€ 15 € 11.25 / m2

BGN 2347 BGN 1760.25

BGN 29.34 BGN 22 / m2

80 m2

Телефон:
0890160804

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

2-СТАЕН В ЦЕНТЪР | ТОП ЛОКАЦИЯ | ТЕРАСА

Titan Properties - офис Младост предлага просторен двустаен апартамент под наем в Център, в сърцето на София с бърз достъп до всичко необходимо за динамичен градски живот.

Жилището е с площ 80 кв.м, разположено на 5-ти етаж от 6 в тухлена сграда. Източно-западното изложение осигурява светлина и комфорт през целия ден.

Разпределение:
• хол
• отделна кухня
• спалня
• баня с тоалетна
• втора тоалетна
• тераса

Апартаментът е напълно обзаведен, отоплява се на ТЕЦ и разполага с климатици.

В близост: НАТФИЗ, училища, банки, магазини и спирки на градски транспорт около пл. "Славейков“ и ул. "Ген. Гурко“.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2117907.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 5

Етажи: 6

Година на строителство: 1960 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 80 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Явор Енчев
Явор Енчев специалист наеми, гр. София

Телефон: 0890160804

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 800

BGN 1564.66

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

Младост 1А, София

Квадратура: 80 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 600

BGN 1173.5

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

Младост 1А, София

Квадратура: 60 кв. м.

Строителство: ЕПК