Двустаен, под наем, кв. Сарафово

  • наеми
  • 2006 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 766.94 € 700

€ 11.62 € 10.61 / m2

BGN 1500 BGN 1369.08

BGN 22.73 BGN 20.74 / m2

66 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент с двор в кв. Сарафово.
Намира се до брега на морето, в непосредствена близост има магазин за хранителни стоки, ресторанти и др. удобства.

Имотът е ситуиран на партерен етаж и разполага с площ 66кв.м. разгърната в следното разпределение: хол с кухня , спалня, санитарен възел, двор.

Жилището се предлага обзаведено и оборудвано.
Имотът разполага с паркомясто

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2162065

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: партер

Етажи: 7

Година на строителство: 2006 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 66 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас двустаен Славейков ID 2138873

€ 450

BGN 880.12

Под наем в Бургас двустаен Славейков ID 2138873

Славейков, Бургас

Квадратура: 60 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен

От 20.06! Двустаен, под наем, ж.к Братя Миладинови

€ 450

BGN 880.12

От 20.06! Двустаен, под наем, ж.к Братя Миладинови