Двуетажна къща за продажба в с. Брестовица

  • продажба
  • 1965 г.
  • гредоред

€ 80000

€ 888.89 / m2

BGN 156466.4

BGN 1738.52 / m2

90 m2

Телефон:
0882930262

Телефон на офис:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двуетажна къща с локация с. Брестовица. Намира се в централната част на селото, на комуникативно място с лесен достъп до главни пътни артерии.

Къщата е разположена в парцел с площ от 242 кв.м, като в имота са изградени масивна двуетажна жилищна сграда с площ 90кв.м., лятна кухня и допълнителна стопанска постройка, предоставящи разнообразни възможности за обособяване на функционални пространства.

Имотът е на два етажа, със следното функционално разпределение:

Първи етаж – помещения, подходящи за обособяване на всекидневна с кухня, складово помещение и санитарен възел;
Втори етаж – възможност за обособяване на спални помещения, баня с тоалетна и тераса;

Къщата е масивно строителство, което гарантира стабилност и дълготрайност, като същевременно предоставя отлична възможност за преустройство и модернизация според индивидуалните нужди на бъдещите собственици.

Имотът е подходящ както за постоянно живеене, така и за инвестиция, предвид централното му разположение и потенциала за развитие.

За оглед на този и други атрактивни предложения, не се колебайте да се свържете с нас на посочения телефон или да ни изпратите своите данни чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2108187

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 2

Година на строителство: 1965 г.

Завършеност:

Строителство: гредоред

Квадратура: 90 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг