Под наем в София тристаен Бъкстон ID 2215829

  • наеми
  • 2020 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 1300 € 1270

€ 10.83 € 10.58 / m2

BGN 2542.58 BGN 2483.9

BGN 21.19 BGN 20.7 / m2

120 m2

Телефон:
0895672494

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в ж.к. Бъкстон, София. Жилището с площ 120 кв.м. е разположено на 3-и етаж от общо 6 в нова сграда. Източно/западното изложение осигурява достатъчно светлина.

Разпределението включва входно антре; просторен хол с трапезна маса, оборудвана кухня и балкон; две спални, всяка с тераса; баня с тоалетна; втора отделна тоалетна и мокро помещение/килер.

Отоплението е на газ. Апартаментът се предлага напълно обзаведен и е готов за нанасяне.

В близост до имота ще намерите:
- 5 ОУ Иван Вазов
- Casa dei bambini Монтесори детска градина "Къща на децата"
- Банка: SBI BG
- Специализирана клиника за женско здраве "Mclinic"
- Спирка: УЛ. ВИХРЕН
- Спирка: ПАРАКЛИС СВ.ИВ.РИЛСКИ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2215829

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 3

Етажи: 6

Година на строителство: 2020 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 120 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Добромир Стефанов
Добромир Стефанов специалист наеми, гр. София

Телефон: 0895672494

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

Тристаен, под наем, жк. Витоша