Под наем в София двустаен Редута ID 2224530

  • наеми
  • 2005 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 450

€ 8.04 / m2

BGN 880.12

BGN 15.72 / m2

56 m2

Телефон:
0894350424

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в ж.к. Редута, София.

Жилището е с площ 56 кв.м. и е разположено на 2-ри етаж в тухлена сграда от 5 етажа. Изложение Изток/Запад осигурява естествена светлина.

Разпределението включва хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и две тераси. Апартаментът е обзаведен, отоплява се на ток и разполага с климатик.
Месечният наем е 450 EUR.

В близост до имота ще намерите:
- Професионална гимназия по транспорт "Макгахан"
- 155 ЦДГ "Веселина“
- ПроКредит банк
- Пощенска банка
- Аптека: Редута
- Аптека: SOpharmacy
- Автобусна спирка: УЛ. АТАНАС УЗУНОВ
- Автобусна спирка: УЛ. ГЕОРГИ МИНЧЕВ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2224530

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 5

Година на строителство: 2005 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 56 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Даниел Христов
Даниел Христов специалист наеми, гр. София

Телефон: 0894350424

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 800

BGN 1564.66