Под наем в София двустаен Банишора ID 2213764

  • наеми
  • 2005 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 500

€ 11.11 / m2

BGN 977.92

BGN 21.73 / m2

45 m2

Телефон:
0894350372

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в ж.к. Банишора, София.

Жилището с площ 45 кв.м е разположено на 3-ти етаж в пететажна сграда. С южно изложение помещенията са светли и приветливи.

Разпределението включва хол с кухненски бокс, спалня и баня с тоалетна. Апартаментът е обзаведен и разполага с централно отопление на ТЕЦ. Идеален избор за индивидуалисти и двойки, които търсят стил и удобство в градски условия.

В близост до имота ще намерите:
- 14 СУ "Проф. д-р Асен Златаров“
- 48. Основно училище "Йосиф Ковачев“
- Банка: ОББ клон Опълченска
- Банка: Банка ДСК
- Централна ЖП гара
- Метростанция: Централна ЖП гара

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2213764

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 5

Година на строителство: 2005 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 45 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Силвио Хилмиев
Силвио Хилмиев специалист наеми, гр. София

Телефон: 0894350372

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 800

BGN 1564.66

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

Младост 1А, София