Под наем в Пловдив етаж от къща Извън Пловдив ID 2180273

  • наеми
  • 2010 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 400

€ 2.44 / m2

BGN 782.33

BGN 4.77 / m2

164 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание самостоятелен ЕТАЖ от къща в гр. Стамболийски. Намира в близост до спирки на градски транспорт, хипермаркети, зони за отдих и спорт.

Разполага с площ 164кв.м и се състои от 6 отделни помещения, коридор, баня с тоалетна и 2 големи остъклени тераси.

Жилището се предлага напълно обзаведено с всичко необходимо за едно домакинство. Има поставена нова 6-камерна PVC дограма, осигуряваща добра шумо- и топлоизолация.

Към имота има двор 180кв.м. и 2 паркоместа, както и възможност за ГАРАЖ и мазе.

’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’

За оглед на това и други подобни атрактивни предложения, може да се свържете с нас на посочените телефони или да изпратите коoрдинатите си чрез формата за запитване на сайта.

Реф.номер: 2180273

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: етаж от къща

Етаж: 2

Етажи: 3

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 164 m2

Изложение: Изток / Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив етаж от къща Младежки хълм ID 2217787

€ 600

BGN 1173.5

Под наем в Пловдив етаж от къща Младежки хълм ID 2217787