Под наем в Варна тристаен Галата ID 2084584

  • наеми
  • 1995 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 550 € 500

€ 6.11 € 5.56 / m2

BGN 1075.71 BGN 977.92

BGN 11.95 BGN 10.87 / m2

90 m2

Телефон:
0888550803

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент в кв. Галата.

Намира се в близост до спирки на градски транспорт, хранителни магазини, училища, детски градини и площадки.

Имотът разполага с площ 90 кв.м разгърната в следното разпределение: коридор, всекидневна, кухня, две спални, баня с тоалетна, тераса

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всички необходими електроуреди.

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2084584

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 1

Етажи: 4

Година на строителство: 1995 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 90 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна тристаен Възраждане 1 ID 2224923

€ 600

BGN 1173.5

Под наем в Варна тристаен Възраждане 1 ID 2224923

Възраждане 1, Варна

Квадратура: 100 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16