Под наем в Варна тристаен Възраждане 3 ID 2203645

  • наеми
  • 1980 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 800

€ 11.76 / m2

BGN 1564.66

BGN 23.01 / m2

68 m2

Телефон:
0888550803

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент в кв. Възраждане 3

Намира се в близост до училище и детска градина, спирки на градски транспорт, магазини, медицински център.

Имотът е ситуиран на 7-ми етаж и разполага с площ от 68 кв.м разгърнати в следното разпределение: голям коридор, всекидневна с кухненски бокс, две спални, килер, баня, тоалетна и две тераси .

Жилището се отдава напълно обзаведено.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон.

Реф. номер: 2203645

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 7

Етажи: 8

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 68 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна тристаен Възраждане 1 ID 2224923

€ 600

BGN 1173.5

Под наем в Варна тристаен Възраждане 1 ID 2224923

Възраждане 1, Варна

Квадратура: 100 кв. м.