Под наем в Бургас тристаен Център ID 2173396

  • наеми
  • 1999 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 650

€ 5.91 / m2

BGN 1271.29

BGN 11.56 / m2

110 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент в Центъра на града.

Намира се в непосредствена близост до детска градина " Раковина", автобусна спирка, главен булевард, хранителни магазини, ул " Александровска" и др.

Ситуиран е на 1-ви жилищен етаж от общо 6 с асансьор.

Имота разполага с жилищна площ 110 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с бокс кухня, 2 спални, баня с тоалетна и тераса

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2173396

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 1

Етажи: 6

Година на строителство: 1999 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 110 m2

Изложение: Север

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас тристаен Лазур ID 2185151

€ 2000

€ 00

BGN 3911.66

BGN 0

Под наем в Бургас тристаен Лазур ID 2185151