Под наем в Бургас двустаен Меден рудник - Зона А ID 2154116

  • наеми
  • 2003 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 330

€ 5.5 / m2

BGN 645.42

BGN 10.76 / m2

60 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент с локация жк.Меден Рудник зона А.

Намира се на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до пощата, хранителни магазини, автобусни спирки и др.

Имотът е ситуиран на партерен етаж и разполага с площ 60кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, кухня с хол, спалня, баня с тоалетна.

Жилището се предлага обзаведено.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф.номер: 2154116

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж:

Етажи: 6

Година на строителство: 2003 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 60 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас двустаен Славейков ID 2138873

€ 450

BGN 880.12

Под наем в Бургас двустаен Славейков ID 2138873

Славейков, Бургас

Квадратура: 60 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен

От 20.06! Двустаен, под наем, ж.к Братя Миладинови

€ 450

BGN 880.12

От 20.06! Двустаен, под наем, ж.к Братя Миладинови