За продажба в София тристаен м-т Гърдова глава ID 563

  • продажба
  • 2025 г.
  • Акт 14
  • в строеж

€ 276463

€ 2583.77 / m2

BGN 540714.63

BGN 5053.41 / m2

107 m2

Телефон:
0889706358

Удобства и екстри

Гараж
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент в новострояща се жилищна сграда в м-т Гърдова глава. В близост са разположени спирки на градския транспорт, търговски обекти, детски градини, училище, медицинско заведение, както и зони за отдих.

Апартамент А112 е ситуиран на 3-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ от 90,58 кв.м., разгърната по следния практичен начин: антре, дневна с трапезария и кухненски бокс, 2 спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, тераса. Имотът разполага и с мазе в размер на 3,51 кв.м. Изложение: запад.

Сградата е пред Акт 15 и ще бъде завършена средата на 2026г. За строителството се използват високо качество строителни материали, 7 камерна дограма с троен стъклопакет, изолация от стереопор и облицовка от италбонд и HPL профили. Отопление: електричество. Има възможност за закупуване на паркоместа или гаражи на допълнителна цена.

Жилищата се предлагат на шпакловка и замазка, за да може Вашето въображение да ги превърне в мечтаните за Вас нови ДОМОВЕ! Агенцията предлага апартаменти в сградата различни по вид, изложени и квадратура. При нужда от финансиране Титан Пропъртис осигурява за клиентите си безплатна консултация с кредитен консултант.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Детайли

Вид сделка: продажба