За продажба в София двустаен Фондови жилища ID 2101999

  • продажба
  • 1986 г.
  • панел

€ 135000 € 131000

€ 2872.34 € 2787.23 / m2

BGN 264037.05 BGN 256213.73

BGN 5617.81 BGN 5451.36 / m2

47 m2

Телефон:
0884613388

Телефон на офис:
0893956331

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Фондови жилища, София.

Жилището с площ 47 кв.м. е ситуирано на първи етаж в панелна осеметажна сграда. С изложение Изток/Юг всяка стая получава достатъчно дневна светлина.

Просторният хол с кухненски бокс е допълнен от допълнителен кухненски кът в коридора, който осигурява повече функционалност. Отделната спалня предлага спокойна зона за отдих, а банята със санитарен възел покрива всички ежедневни нужди.

Апартаментът разполага с централно парно отопление (ТЕЦ). Панелното строителство гарантира бърз достъп и удобство за обитаване.

В близост до имота ще намерите:
- ДГ 48 "Братя Грим"
- Частна немска детска градина "Веда"
- УниКредит Булбанк
- ДСК банкомат
- Аптека: SOpharmacy
- Спирка: НАДЛЕЗ НАДЕЖДА
- Автобусна спирка: УЛ. КРУМ СТОЯНОВ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2101999

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 1

Етажи: 8

Година на строителство: 1986 г.

Завършеност:

Строителство: панел

Квадратура: 47 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Христина Александрова

Опит: 5+ години опит в сделките с недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажба и инвестиции в недвижими имоти.