За продажба в София двустаен Сердика ID 104

  • продажба
  • 2025 г.
  • Акт 14
  • в строеж

€ 166500

€ 2345.07 / m2

BGN 325645.7

BGN 4586.56 / m2

71 m2

Телефон:
0882454177

Телефон на офис:
0895671248

Галерия

Удобства и екстри

Паркинг/Паркомясто
Гараж
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание двустаен апартамент в новострояща се сграда с локация ж.к. Сердика. В близост са разположени търговски обекти, спирки на градски транспорт, детска градина, училище, както и зони за отдих и спорт.

Апартамент 37Д е ситуиран на 7-ми жилищен етаж и разполага със застроена площ от 58,65 кв.м., разгърната по следния практичен начин: антре, дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, тераса. Изложение: запад/юг.

Проектът се състои от 5 входа по 15 етажа, две подземни нива с гаражи и паркоместа, търговска част. Широки, светли и модерни общи части съгласно индивидуален дизайнерски проект. Апартаментите са с рационални разпределения и оптимален размер на идеалните части от общите части, по-високи тавани.

Сградата е с издаден Акт 14 и ще бъде завършена до края на Септември 2025г. Отопление: ТЕЦ. Жилищата се предлагат на шпакловка и замазка, за да може Вашето въображение да ги превърне в мечтаните за Вас нови ДОМОВЕ!

За повече информация на горепосочения имот или други предложения, може да се свържете с нас на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 7

Етажи: 15

Година на строителство: 2025 г.

Завършеност: Акт 14

Строителство: в строеж

Квадратура: 71 m2

Изложение: Запад / Юг