За продажба в София двустаен Света Троица ID 2106744

  • продажба
  • 2010 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 240000

€ 3750 / m2

BGN 469399.2

BGN 7334.36 / m2

64 m2

Телефон:
0882664300

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис Черни връх с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Света Троица. Жилището с площ 64 кв.м е разположено на 5-ти от общо 9 етажа в тухлена сграда. Изложение на запад осигурява приятна дневна светлина през целия ден. Функционалният план включва всекидневна с кухненски бокс, отделна спалня, баня с тоалетна и усвоена тераса. Апартаментът е напълно обзаведен и разполага с електрическо отопление. Предимство е практичното разпределение, което предлага удобство и комфорт за ежедневно ползване.

В близост до имота ще намерите:

- 33. Езикова гимназия "Света София" на 354 метра
- 3 средно училище "Марин Дринов" на 335 метра
- Банка: УниКредит Булбанк на 213 метра
- Пощенска банка на 238 метра
- Медицински Център по Сърдечно-Съдови Заболявания на 360 метра
- Аптека: СОфармаси на 415 метра
- Гара: ЖП гара "Захарна фабрика" на 241 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2106744.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 5

Етажи: 9

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 64 m2

Изложение: Запад

Виж апартаменти в сградата