За продажба в София двустаен Манастирски ливади - запад ID 144000

  • продажба
  • 2005 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 144000

€ 2769.23 / m2

BGN 281639.52

BGN 5416.14 / m2

52 m2

Телефон:
0882935810

Телефон на офис:
0882655258

Галерия

Описание на имота

АКТ 16 !!
Титан Пропъртис - офис Младост има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в ж.к. Манастирски ливади. Местоположението е изключително благоприятно поради близостта до ключовите за Столицата булеварди, а именно `България`. На разположение са множество спирки на градския транспорт, МОЛ България, търговски обекти, зони за отдих и спорт, както и детски градини и училища. Намира на 3-ти жилищен етаж и разполага с площ от 52кв.м., разгърната в следното практично разпределение: антре, хол с кухня, спалня, баня с тоалетна. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. Изложение: ИЗТОК. Отоплението е на ток, посредством климатици. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 64158.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 5

Година на строителство: 2005 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 52 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Николай Кръчмаров
Николай Кръчмаров старши специалист продажби, гр. София

Имейл: n.krachmarov@titanproperties.bg

Телефон: 0882935810

Телефон на офис: 0882655258

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 800

BGN 1564.66

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

Младост 1А, София

Квадратура: 80 кв. м.