За продажба в Пловдив тристаен Център П ID 2108050

  • продажба
  • 1951 г.
  • тухла

€ 230000

€ 2875 / m2

BGN 449840.9

BGN 5623.01 / m2

80 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага за продажба тристаен апартамент в Център. Намира се в непосредствена близост до търговски обекти, хипермаркети, спирки на градски транспорт, на 5 минути от Съдебната палата и в близост до Водната палата.

Имотът разполага с площ от 80 кв.м., разгърната в следното разпределение: входно антре, всекидневна, кухня с трапезария, две спални, баня с тоалетна и тераса с прекрасен изглед към река Марица.

Жилището е в много добро състояние, поддържано и готово за нанасяне. Подовата настилка е естествен паркет, което придава допълнителен уют и качество на имота. Спалните и всекидневната са на гредоред, а кухнята, терасата, антрето и банята с тоалетната са на плоча.

Към имота се предлага гараж с площ от 15 кв.м., разположен в двора на кооперацията, с възможност за паркиране на две коли, както и прилежащи изба от 8 кв.м. и таванско помещение от 12 кв.м.

Жилището се предлага с наличното обзавеждане. Подходящо както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2108050

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 3

Етажи: 3

Година на строителство: 1951 г.

Завършеност:

Строителство: тухла

Квадратура: 80 m2

Изложение: Изток / Север

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.